Impact Thinking Eğitim Kampı

Bir sosyal girişimci misin? Sosyal etki ölçümlemesi konusunda bilgi ve beceri edinmek ister misin? Seni Genç Sosyal Girişimciler için “Know Your Impact” Boot Camp’e davet ediyoruz!

Eğitimin amacı genç sosyal girişimcilere “Etki Odaklı Düşünme”yi tanıtmak ve sosyal etki yönetimi için temel beceriler kazandırmaktır. 6 günlük eğitim sırasında sosyal etki ölçümlemesi teorik ve uygulamalı olarak çalışılacaktır.  Bu eğitim genç sosyal girişimcilerin daha sonrasında kendi organizasyonlarında/girişimlerinde   yönetim şekillerine “Etki Odaklı Düşünme”yi nasıl yerleştireceklerine dair alacakları 7 aylık birebir mentor desteği sürecine bir giriştir. 

Eğitim Estonya ve Türkiye’den 30 genç sosyal girişimciyi bir araya getirecektir. 

Eğitimin dili İngilizce’dir. 

Tarih: 19 – 24 Ağustos, 2016

Yer: Koç Üniversitesi, Rumelifeneri Kampüs, Sarıyer/İstanbul

Başvurular için son tarih: 18 Mayıs, 2016

Uygunluk kriterleri:
  1. 35 yaş altında ve kendi sosyal girişimlerini başlatmış olan kişiler ya da bir sosyal girişimi yöneten kişiler başvurmak için uygundur.
  2. Eğer sosyal girişimin birden daha fazla kurucusu ya da lideri varsa, sadece o zaman bir organizasyondan iki kişi katılabilir.
  3. Katılımcıların sonraki 7 aylık mentor desteğinden yararlanmaları için bütün eğitim süresince bulunmaları gerekmektedir.
Eğitim ücreti yoktur. Konaklama, yemek ve seyahat ücretleri karşılanacaktır.
Her türlü soru için iletişime geçiniz:

afortuna@ku.edu.tr (Türkiye) ya da jaan@sev.ee (Estonya)
KUSIF Website
Follow by Email
LinkedIn